استادی یونیورسال Study Universal  یک سامانه ارائه خدمات آنلاین پذیرش تحصیلی است. سامانه استادی یونیورسال با پشتوانه فنی و علمی بلو اسکای استادی Blue Sky امکان عرضه خدمات پذیرش تحصیلی را به صورت آنلاین فراهم کرده است.
خدماتی که استادی یونیورسال ارائه می‌دهد را می‌توان شامل گام‌های زیر دانست:

آگاهی‌رسانی درباره مراکز آموزشی جهان

شما در سامانه استادی یونیورسال می‌توانید اطلاعات کاملی درباره مراکز آموزشی گوناگون مانند دبیرستان‌ها، کالج‌ها و دانشگاه‌های کشورهای گوناگون جهان به دست آورید. این اطلاعات کمک می‌کنند تا آگاهی فراگیر و موثری از نهادهای آموزشی مطرح جهان به دست آورید و نیازی به گشتن در بین سایت‌های مختلف نداشته باشید.

تصمیم‌گیری موثر

ارائه اطلاعات گسترده به شما کمک خواهد کرد تا برای انتخاب رشته تحصیلی، دوره آموزشی و کشور مورد نظر برای تحصیل، دقیق‌تر و کارامدتر تصمیم بگیرید.

ارسال آنلاین و غیرحضوری مدارک

به کمک سامانه تمام خودکار استادی یونیورسال، دیگر نیازی به مراجعه حضوری یا پست فیزیکی تصویر مدارک نیست. بلکه می‌توانید با بارگزاری آنلاین تصویر مدارک، کل فرایند را بدون هزینه، در کمترین زمان و به سرعت انجام بدهید. 

انجام همه فرایند پذیرش تحصیلی به صورت آنلاین و غیرحضوری

همه فرایندهای مشاوره‌ای و انجام پذیرش تحصیلی در استادی یونیورسال، به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌شود. با کمترین زمان، در سریع‌ترین زمان و در سرتاسر کشور. 

ارسال آنلاین و غیرحضوری مدارک


تصمیم‌گیری موثر


آگاهی‌رسانی درباره مراکز آموزشی جهان