مدرسه مینارد

مدرسه مینارد

The Maynard School

عالی
4
محدوده سنی: 4 تا 18 سال
محدوده سنی: 4 تا 18 سال
نوع مدرسه: مدرسه خصوصی
تعداد دانش‌آموزان: 370

اطلاعات کلی

اگر به دنبال یک مدرسه دخترانه با امکانات مناسب در انگلیس می‌گردید، مدرسه مینارد بهترین گزینه ممکن برای شما است. این مدرسه که توسط جان مینارد در سال 1658 تاسیس شد، در شهر اکستر انگلیس قرار دارد، و یکی از بهترین مدارس دخترانه در این کشور است. از ویژگی‌های این مدرسه می‌توان به سطح علمی بالای آن، و استفاده از متدهای آموزشی مدرن اشاره کرد. مدرسه مینارد در حال حاضر بیشتر از 370 دانش آموز دارد که در مقاطع مهد کودک تا فرم 6 (4 تا 18 سال) در حال تحصیل هستند. در ادامه درباره این مدرسه اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

امکانات

مدرسه مینارد دارای امکانات تخصصی بسیاری است، و همواره سعی کرده است، این امکانات متناسب با نیازهای دانش آموزان تهیه شود. این مدرسه با فراهم کردن امکانات آموزشی، ورزشی و رفاهی سعی دارد تحصیلی با کیفیت به دانش آموزان ارائه کند. از امکانات این مدرسه می‌توان به کلاس‌های هوشمند، مرکز علم و فناوری، سالن‌های استراحت، کلاس موسیقی، گالری هنری، آزمایشگاه و کارگاه، سالن غذاخوری مجهز، و کتابخانه دیجیتالی اشاره کرد.‌‌ مانند بسیاری از مدارس انگلیس، به دلیل پایین بودن سن دانش آموزان، و نیاز به رسیدگی یک فرد بزرگتر به آن‌ها، مدرسه مینارد نیز دارای خوابگاه نیست. دانش آموزان می‌توانند برای اقامت در طول تحصیل خود، از روش هوم استی، یا رزرو خوابگاه خصوصی استفاده کنند.


امکانات ورزشی

مدرسه مینارد دارای زمین فوتبال، زمین راگبی، استخر شنا، سالن بدنسازی و صخره نوردی، سالن ورزش سرپوشیده، زمین بسکتبال و والیبال، و سالن تنیس نیز هست، و توانسته در بحث ورزش نیز بسیار موفق عمل کند.