دبیرستان سوربیتون

دبیرستان سوربیتون

surbiton school

عالی
4.9
محدوده سنی: 4 تا 18 سال
محدوده سنی: 4 تا 18 سال
نوع مدرسه: مدرسه خصوصی
تعداد دانش‌آموزان: 1599

اطلاعات کلی

مدرسه و دبیرستان سوربیتون در سال 1884 در شهر کینگزتون انگلیس تاسیس شد. این مرکز آموزشی، یک مدرسه دخترانه است که در بین مدارس بریتانیا، با کسب رتبه 18ام به عنوان یکی از برترین مدارس خصوصی این کشور شناخته می‌شود. یکی از دلایل محبوبیت این مدرسه، استفاده از تکنیک‌های خلاقانه برای آموزش به دانش آموزان است، که بسیار از آن استقبال شده است. دبیرستان سوربیتون به جز در دوره مقدماتی، در بقیه برنامه‌های خود فقط دختران را ثبت نام می‌کند، و همین امر باعث شده است، تا دختران زیادی متقاضی ثبت نام در این مدرسه باشند.

امکانات

دبیرستان سوربیتون به بهترین شکل ممکن تجهیز شده است، و برای دانش آموزان امکانات علمی و تفریحی بسیاری در نظر گرفته شده است. این مدرسه با تمرکز ویژه بر اهمیت سطح رفاه دانش آموزان، توانسته بهترین امکانات ممکن را برای آن‌ها فراهم کند و محیطی شاد در اختیار دانش آموزان بگذارد. همچنین اکثر کلاس‌ها را با حداقل تعداد دانش آموز برگزار می‌کند تا سطح علمی آن‌ها بالاتر باشد.

اقامتگاه

این مدرسه از خوابگاه برخوردار نیست، و برای دانش آموزان کوچک باید از مجموعه‌های سرپرستی کمک بگیرید. در مورد دانش آموزان بزرگتر از 16 سال نیز، می‌توان از اقامتگاه‌های دانش آموزی سطح شهر استفاده کرد. همانطور که گفته شد، در این مدرسه چند اتاق استراحت تعبیه شده است. از این اتاق‌ها به منظور کتاب خواندن و استراحت و گپ و گفت در بین کلاس‌ها استفاده می‌شود.
امکانات متعدد

دبیرستان سوربیتون دارای چندین اتاق استراحت با بهترین لوازم روز، سالن غذا خوری بسیار حرفه‌ای، سالن‌های تئاتر و سینما، چندین زمین ورزش، آزمایشگاه علوم، کارگاه مجهز و همچنین چند سالن کنفرانس بسیار حرفه‌ای است. این مدرسه روی امکانات ورزشی بیش از حد متمرکز شده است، و سالن‌هایی مانند بسکتبال، تنیس، والیبال، ژیمناستیک و باله و سالن رقص در اختیار دانش آموزان قرار داده است. علاوه بر این‌ها، زمین‌های فوتبال و هاکی نیز برای دانش آموزان تعبیه شده است.هزینه‌ها

هزینه‌های تحصیل در دبیرستان سوربیتون به نسبت سایر مدارس خصوصی بریتانیا تا حدودی مقرون به صرفه است. اکثر کلاس‌های این مدرسه به دلیل اینکه با تعداد کم برگزار می‌شود، بیشتر به عنوان کلاس خصوصی در نظر گرفته می‌شوند. این هزینه‌ها در سال‌های 2020 – 2021 به شرح زیر هستند:

هزینه اولیه ثبت نام 120 پوند استرلینگ
شهریه تحصیل در سال‌های تحصیل اول و دوم 3,860 پوند استرلینگ
شهریه در سال‌های تحصیلی سه تا شش 4,965 پوند استرلینگ
شهریه تحصیل سال‌های هفت الی سیزده 6,095 پوند استرلینگ
هزینه تغذیه روزانه 293 پوند استرلینگ
هزینه کلاس‌های خصوصی از 50 تا 220 پوند استرلینگ
برآورد مجموع / سال از 15,383 تا 15,553 پوند استرلینگ

بورسیه

دریافت بورس تحصیلی در دبیرستان سوربیتون بر اساس استعداد علمی و هنری و ورزشی دانش آموزان در نظر گرفته شده است. دانش آموز با شرکت در آزمون‌های مختلف می‌تواند نسبت به دریافت انواع بورسیه اقدام کند. البته این مبالغ بیشتر با عنوان کمک هزینه تحصیلی در نظر گرفته می‌شوند.

دانش آموزانی که در سال‌های تحصیلی قبل از سطح 11 در حال تحصیل هستند، می‌توانند نسبت به ارائه درخواست خود برای دریافت بورسیه اقدام کنند. همچنین دانش آموزانی که دارای توصیه نامه و یا گواهی ثبت اختراع هستند نیز واجد شرایط دریافت بورسیه خواهند بود.


نظرات

لئونید گی(Leonid Ge)r)
لئونید گی(Leonid Ge)r)

دختر من از سال 8 تا پایان فرم 6 در این مدرسه به تحصیل پرداخت. محیط مدرسه بسیار دوستانه است، و مهارت‌های بسیار خوبی به آن‌ها آموزش داده می‌شود. این مهارت‌ها برای ورود به دانشگاه بسیار مفید واقع خواهند شد. به نظر من این مدرسه یکی از بهترین دبیرستان‌های اطراف انگلیس است.

فمیلی ترنر(Family Turner)r)
فمیلی ترنر(Family Turner)r)

به تازگی وارد این مدرسه شده‌ام و محیط اینجا بسیار دوست داشتنی است. کلوپ‌های علمی و دروس جانبی بسیار زیادی در این مدرسه وجود دارد، که تحصیل در آنجا را لذت بخش خواهد کرد. عاشق این مدرسه هستم و به آن 5 ستاره می‌دهم.

مشاوره و پذیرش

موقعیت مکانی

95-97 Surbiton Road Kingston upon Thames Surrey KT1 2HW