مدرسه سنت پاول | استادی یونیورسال
مدرسه سنت پاول

مدرسه سنت پاول

St. Paul's School

عالی
4.6
محدوده سنی: 6 تا 18 سال
محدوده سنی: 6 تا 18 سال
نوع مدرسه: مدرسه خصوصی
تعداد دانش‌آموزان: 565

اطلاعات کلی

مدرسه سنت پاول در سال 1509 میلادی تاسیس شده است و زمینه کاری اصلی این مدرسه ارائه خدمات به دانش‌آموزان پسر است. این مدرسه به صورت مستقل از دولت فعالیت می‌کند و توانسته است در سالیان متمادی امکان تحصیل در اکثر رشته‌ها و با کیفیت عالی را سرلوحه کار خود قرار دهد. این مدرسه در سال‌های اخیر دچار تغییرات بسیاری در فضا و امکانات شده است و توانسته است در این زمینه به یکی از بهترین‌ مدارس انگلستان تبدیل شود. تمام این موارد دست به دست هم داده‌اند‌ تا دانش‌آموزان برای تحصیل در این مدرسه خصوصی اشتیاق بسیار زیادی داشته باشند.


امکانات

مدرسه خصوصی سنت پاول در سال‌های اخیر بسیار تغییرات داشته و اکنون به یکی از مجهزترین مدارس انگلستان در زمینه امکانات و تحصیل تبدیل شده است. این مدرسه برای دانش‌آموزان خود خوابگاه‌های بسیار بزرگ و مملو از امکاناتی در نظر گرفته است تا بتوانند امورات خود را در مدرسه سنت پاول به خوشی سپری کنند.

موسیقی

از دیگر امتیازاتی که این مدرسه در اختیار دانش‌آموزان خود قرار داده‌ است، داشتن سالن‌های مجزا برای انواع سازهای موسیقی است. این کار مدرسه خصوصی سنت پاول باعث شده هنر موسیقی در این مدرسه بسیار مورد توجه قرار بگیرد و سالیانه هنرجویان بسیاری در این مدرسه بتوانند هنر موسیقی خود را پیگیری کنند.ادیسون‌های آینده

در سنت پاول آزمایشگاه‌های مدرنی برای دانش‌آموزان تدارک دیده شده‌اند که بتوانند علم را علاوه بر تئوری به صورت تجربی نیز بیاموزند. این کار باعث می‌شود تا دانش‌آموزان دروس تخصصی خود را بهتر از همیشه درک کنند و به سوی پیشرفت قدم بردارند.موقعیت مکانی اولویت اول برای رفت و آمد

یکی از دلایلی که این مدرسه را بسیار محبوب کرده، موقعیت مکانی سنت پاول است که تنها 15 دقیقه با شهر لندن فاصله دارد. همچنین برای حمل و نقل از این مدرسه به لندن و برعکس و یا حتی شهرهای دیگر، خطوط حمل و نقل عمومی متنوعی تدارک دیده‌ شده‌اند که دانش‌آموزان بتوانند به راحتی به مدرسه بروند.هزینه‌ها

هزینه تحصیل در سنت پاول ممکن است برای ما ایرانیان به دلیل تفاوت ارزش پوند و ريال، کمی گران به نظر برسد. اما مطمئن باشید با گذر زمان و تحصیل در این مدرسه متوجه خواهید شد که تمام این هزینه‌ها ارزشش را داشته‌اند و حتی یک پوند را هم از پولتان دور نریخته‌اید. هزینه‌های تحصیل در مدرسه خصوصی سنت پاول با توجه به امکانات و شرایطی که متقاضی دارد، متغیر خواهد بود.


ارتباط هزینه با سن دانش‌آموزان

هزینه پایه تحصیل در این مدرسه 48 هزار پوند انگلستان می‌باشد. با توجه به اینکه با بالاتر رفتن سن متقاضی، هزینه تحصیل در این مدرسه نیز به تناسب سن بالاتر خواهد رفت و ممکن است هزینه پایه برای یک فرد 18 ساله به حدودا 54 هزار پوند انگلستان نیز برسد.


خوابگاه؛ تاثیرگذار در شهریه پرداختی

از دیگر امتیازاتی که در هزینه تحصیلی مدرسه سنت پاول تاثیرگذار است، نوع خوابگاه درخواستی دانش‌آموز می‌باشد. در این مدرسه دو نوع خوابگاه وجود دارد که یکی اشتراکی و دیگری اختصاصی است. مشخص است که هزینه خوابگاه اختصاصی بیشتر از اشتراکی خواهد بود. در این مدرسه شما این امکان را خواهید داشت که درخواست برای خوابگاه را هم ندهید و در تعدیل هزینه‌های خود کمی کمک کنید.


مقطع تحصیلی؛ مهم‌ترین دلیل تفاوت در میزان شهریه

یکی از دلایلی که باعث متغیر بودن شهریه مدرسه می‌شود، مقطع تحصیلی است که دانش‌آموز در آن تحصیل می‌کند. در این مدرسه رشته‌های بسیاری از جمله کامپیوتر و زبان‌های مختلف تدریس می‌شوند که هرکدام در نوع خود شهریه‌های نسبتا سنگینی را در پی دارند.هزینه پایه تحصیل از 48,000 تا 0 پوند استرلینگ
هزینه پایه برای یک فرد 18 ساله از 54,000 تا 0 پوند استرلینگ
برآورد مجموع / سال 102,000 پوند استرلینگ

بورسیه

بورسیه تحصیلی در مدرسه سنت پاول به این صورت است که برای متقاضیان بالای 13 سال که توانسته باشند مدارس مقدماتی خارجی را با موفقیت گذرانده باشند، امکان دریافت لیست اصلی ورود به صورت بدون قید و شرط وجود دارد. این افراد پس از دریافت این لیست مجاز خواهند بود تا در آزمون بورسیه تحصیلی انگلستان که به صورت سالانه و در ماه می برگزار می‌شود، شرکت کنند.

پس از گذراندن آزمون و قبولی در آن، از طرف مدیر مدرسه زمان ورود به این مدرسه اعلام خواهد شد و دانش‌آموز مجاز خواهد بود تا در این مدت شروع به تحصیل در سنت پاول کشور انگلستان کند. ضمنا بورسیه تحصیلی این مدرسه تا مدت زمان پایان تحصیل باقی خواهد ماند. البته باقی ماندن در این مدرسه مشروط به داشتن رفتار خوب و همینطور پشتکار است.

نظرات

یکی از دانش آموزان
یکی از دانش آموزان
یکی دیگر از دانش‌آموزان این مدرسه می‌گوید: "تحصیل در این مدرسه به دلیل توجه ویژه به کسب علم به دو صورت تئوری و عملی و همینطور قرار دادن امکانات ورزشی فوق‌العاده، بسیار لذت بخش است."

مشاوره و پذیرش

موقعیت مکانی

Lonsdale Rd, London SW13 9JT, United Kingdom