مدرسه بین المللی فورت اریه

مدرسه بین المللی فورت اریه

Fort Erie International Academy

عالی
5
محدوده سنی: 12 تا 19 سال
محدوده سنی: 12 تا 19 سال
نوع مدرسه: مدرسه خصوصی
تعداد دانش‌آموزان:

اطلاعات کلی

مدرسه بین‌المللی فورت اریه (  ( Fort Erie International Academy جزو مدارس بین المللی کانادا است که در اونتاریو قرار دارد. بسیاری از دانش‌آموزانی که در شهر اونتاریو زندگی می‌کنند، به دلایل بسیاری این مدرسه را برای تحصیلشان انتخاب می‌کنند. همچنین این  مدرسه از موسسات آموزشی بین‌المللی می‌باشد و دانش‌آموزان خارجی نیز امکان ورود به آن را دارند. 

امکانات

تیم مدرسه با در نظر گرفتن امکانات استاندارد برای دانش آموزان تمامی تلاش خود را  کرده تا کیفیت آموزشی به بیشترین حد ممکن برسد. با وجود این امکانات دانش آموزان می‌توانند دوره تحصیلی خود را با شرایط بهتری به پایان برسانند. همچنین والدین نیز دیگر نگران وضعیت آموزشی یا رفاهی فرزندشان نخواهند بود. به خصوص اولیای دانش آموزان خارجی که شاید فاصله زیادی با فرزندشان داشته باشند. خوابگاه

در کنار ساختمان آموزشی مدرسه بین المللی فورت اریه (  ( Fort Erie International Academy یک سازه 6 طبقه وجود دارد که خوابگاه دانش آموزان بین المللی است. دانش آموزان به صورت دو، سه یا چهار نفره می‌توانند در خوابگاه اصلی مدرسه اقامت داشته باشند. همچنین تمامی امکانات ضروری برای زندگی و تحصیل دانش آموزان با بهترین کیفیت در خوابگاه قابل استفاده خواهند بود. 


سالن‌های ورزشی

دانش آموزان با ورود به مدرسه بین المللی فورت اریه (  ( Fort Erie International Academy نیازی نیست که غرق در مسائل درسی شوند. بلکه می‌توانند در هنگام تحصیل ورزش مورد علاقه خود را ادامه دهند. به همین دلیل امکانات ورزشی متنوعی مانند سالن بسکتبال، سالن بدنسازی و... برای دانش آموزان مدرسه تدارک دیده شده است. 

بورسیه

دانش آموزانی که دارای وضعیت تحصیلی خوبی هستند، با ورود خود به مدرسه امتیازاتی را به دست می‌آورند. به عنوان مثال  تخفیف‌های ویژه شهریه و امکان استفاده از برخی خدمات به شکل رایگان را دارند. البته میزان بورسیه پس از بررسی پرونده دانش آموز اعلام خواهد شد. 

مشاوره و پذیرش

موقعیت مکانی

474 Central Avenue Fort Erie, Ontario, Canada, L2A 3T7