کالج کتز | استادی یونیورسال
کالج کتز

کالج کتز

CATS Canterbury

متوسط
3.9
محدوده سنی: 14 تا 18 سال
محدوده سنی: 14 تا 18 سال
نوع مدرسه: مدرسه خصوصی
تعداد دانش‌آموزان: 381

اطلاعات کلی

بدون شک کشور انگلستان موسسه‌های آموزشی معتبر و ایده‌آلی را در دل خود گنجانده است. مدرسه کتز کالج یکی از همین موسسه‌ها است که در سه شهر مختلف انگلستان فعالیت می‌کند. دانش آموزان می‌توانند سه شهر کانتربری، کمبریج و لندن را برای ادامه تحصیل خود انتخاب نمایند. همچنین برخی دوره‌های مدرسه به صورت فشرده تنها در برخی شعب مدرسه برگزار می‌شوند. در ادامه مطلب قصد داریم تا شما را با دوره‌های متنوع، هزینه‌ها و امکانات مختلف این مدرسه آشنا کنیم.

امکانات

دانش آموزان در پایه‌های گوناگون برای دستیابی به اهداف آموزشی نیاز به امکانات مختلفی دارند. امکاناتی که علاوه بر کیفیت آموزش، روی سلامت روانی دانش آموزان تاثیر محسوسی می‌گذارند. تیم مدرسه کتز کالج انگلستان به این نکته مهم توجه کرده و امکانات متنوعی را برای دانش آموزان در شعب مختلف در نظر گرفته است. به همین دلیل این افراد در طول دوره تحصیلی خود به تمامی نیازهای خود پاسخ خواهند داد. 

کلاس‌ ها و آزمایشگاه‌ های مجهز

متدهای آموزشی جدید بر این باورند که تاثیر آموزش به صورت عملی بسیار بیشتر از شیوه‌های تئوری قدیمی است. دانش آموزان با مشاهده پدیده‌های علمی از نزدیک بهتر درکشان می‌کنند و آن‌ها را به مرور زمان فراموش نخواهند کرد. مدرسه کتز کالج به این نکته توجه کرده و امکانات مختلفی را برای اجرای آخرین متدهای آموزشی در نظر گرفته است. دانش آموزان محصل در تمامی شعب به کلاس‌ها و آزمایشگاهای مجهزی دسترسی دارند که برای انجام آخرین متدهای آموزشی مناسب هستند. 
خوابگاه‌ های استاندارد

از آنجایی که مدارس کتز جزو کالج‌های بین المللی انگلستان است، هر ساله دانش آموزان خارجی را پذیرش می‌کند. همچنین بیشتر والدین این دانش آموزان نسب به محل اقامت فرزندان خود حساس هستند. به همین دلیل برای این دانش آموزان خوابگاه‌های استانداردی تدارک شده که تمامی امکانات لازم را دارند. دانش آموزان برای تحصیل در هر ترم می‌توانند سوئیت‌های انگلیسی را با پذیرایی یا بدون آن برای اقامت خود انتخاب نمایند. امکانات ورزشی و تفریحی

موسسه کتز کالج علاوه بر کیفیت آموزشی به سلامت روحی دانش آموزان نیز اهمیت زیادی می‌دهد. به همین دلیل امکانات تفریحی و ورزشی متنوعی را برای دانش آموزان قرار داده تا برای گذراندن اوقات فراغت خود هیچ مشکلی نداشته باشند. جالب است بدانید که این موسسه آموزشی دانش آموزان را به تورهای دوچرخه سواری می‌برد تا از مناظر و معماری زیبای شهر لندن یا کمبریج لذت ببرند. هزینه‌ها

دوره‌های مختلف مدرسه کتز کالج انگلستان دارای شهریه‌های مختلفی هستند که به صورت ترمی دریافت می‌شوند. همچنین این مبالغ به صورت آنلاین واریز شده و برای دانش آموزان بین المللی و بومی اروپا ( انگلستان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا ) متفاوت خواهد بود. به همین دلیل در این بخش از مطلب قصد داریم تا فقط شهریه مربوط به دانش آموزان بین المللی را به اطلاع شما برسانیم.  شهریه و سایر هزینه‌های دریافتی با توجه به شعبه متفاوت است اما به طور کلی می‌توان گفت هزینه مدرسه کتز به شرح زیر است: 


•       دوره‌های GCSR، A-Level ، Foundation: 30990 پوند سالیانه و 10330 پوند برای هر ترم 

•       دوره مخصوص تقویت زبان انگلیسی: 6890 پوند به صورت ترمی

•       کورس ویژه دبیرستان: 11450 پوند برای هر ترم

•       16485 تا 19635 پوند برای خوابگاه که با توجه به نوع اتاق متفاوت است.

200 پوند سالانه برای کتاب و هزینه‌های جانبی برای تجهیزاتی مانند لپ تاپ یا ماشین حساب مهندسی

 به این لیست باید هزینه‌های پذیرش و بررسی پرونده را هم اضافه کرد. 


هزینه ها از 0 تا 0 پوند استرلینگ
برآورد مجموع / سال 0 پوند استرلینگ

بورسیه

دانش آموزان پر تلاش با ارائه مدارک خود می‌توانند از 40 درصد تخفیف شهریه بهره‌مند شوند. همچنین با داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس دریافت بورسیه تحصیلی برای دانش آموز ساده‌تر خواهد شد. البته دانش آموزان در مصاحبه باید انگیزه خود برای رشد تحصیلی را نشان دهند. 

نظرات

مدیر
مدیر
" تحصیل در مدرسه کتز کالج کمبریج برای من سفری بود که توانستم خود را بشناسم. همچنین در این فضا توانستن مهارت‌های آکادمیک و استقامت عاطفی خود را برای رشد علمی به چالش بکشم " این یکی از نظراتی است که در سایت کالج توسط یکی از دانش آموزان ویتنامی ثبت شده است. شما هم با مطالعه نظرات بیشتر و استفاده از مشاوران استادی یونیورسال می‌توانید شناخت بهتری به مدرسه پیدا کنید.

موقعیت مکانی

68 New Dover Rd, Canterbury CT1 3LQ, United Kingdom