مدرسه باکسمور

مدرسه باکسمور

Bucksmore School

عالی
4.7
محدوده سنی: 10 تا 18 سال
محدوده سنی: 10 تا 18 سال
نوع مدرسه: مدرسه بین المللی
تعداد دانش‌آموزان: 1500

اطلاعات کلی

مدرسه باکسمور (Bucksmore Education) در سال 1979 تاسیس شد و بیش از 40 سال تجربه در ارائه دوره‌های کوتاه مدت آکادمیک برای دانشجویان بین‌المللی دارد. باکسمور از یک کمپ تابستانی کوچک مخصوص دوره‌های زبان انگلیسی رشده کرده و در حال حاضر به بیش از 40 دوره در 13 مکان مختلف در انگلستان و ایالات متحد رسیده است.
 
دوره‌های مدرسه هم اکنون شامل دوره‌هایی از جمله اصول زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب) و دوره‌های پیشرفته‌ای مانند FinTech و Space Exploration می‌باشد. در این مدرسه انواع پشتیبانی‌های علمی و شغلی که مد نظر دانش آموزان است ارائه می‌گردد تا آنها در این برهه از زمان که بسیار متزلزل هم هستند هیچگونه مشکلی نداشته باشند.
مدرسه باکسمور با 40 سال تجربه به داشتن کادر مجرب آموزشی و برنامه‌های تابستانی که ارائه می‌دهد افتخار می‌کند، هدف این مجموعه آن است که دوره‌های مدرسه به بهترین دوره‌ای تبدیل شود که دانشجویان و دانش آموزان در آن شرکت کرده باشند.


امکانات

مدرسه باکسمور دارای شعبات مختلفی در انگلستان و آمریکا است و هر یک از آنها مجموعه کاملی از امکانات را در اختیار دارند. کالج برازنوز (Brasenose College)، اوربروک (d’Overbroeck’s)، پلامپتون کالج (Plumton College) از شعبات این مدرسه در انگلستان هستند:

کالج برازنوز

بنای این کالج در سال 1509 میلادی در شهر آکسفورد پایه ریزی شده است. محوطه اصلی کالج درست در کنار رادکلیف کمرا (Radcliffe Camera) در مرکز شهر آکسفورد قرار دارد. کلاس‌ها و اتاق خواب‌های مدرسه باکسمور در فریوین کورت – در نزدیکی شلوغ‌ترین مرکز خرید آکسفورد – قرار گرفته است که غذاهای با کیفیتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در دسترس دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

محل اقامت دانش آموزان در این کالج از مدرسه باکسمور حول یک حیاط بسیار بزرگ در فروین کورت قرار گرفته است که دارای اتاق‌های بسیار مطمئن (از هر لحاظ)، اتاق موسیقی و اتاق‌های مخصوص کارِ دانش آموزان است. همه اتاق‌ خواب‌ها و کلاس‌های درسی در همین محوطه فروین کورت (Frewin Court) واقع شده‌اند و سرو غذا در سالن مجلل غذا خوری کالج برازنوز برگزار می‌شود.اوربروک (d’Overbroeck’s)

ساختمان اصلی این کالج در سال 2017 بنا شد و در حال حاضر بهترین امکانات تحصیلی و رفاهی را دارا است. محل اقامت دانش آموزان در سه ساختمان شبانه روزی واقع شده است و تمامیِ اتاق خواب‌ها به صورت تک نفره می‌باشد. در محل اقامت دانش آموزان یک اتاق خشکشویی هم به صورت رایگان قرار دارد.