کالج ابی

کالج ابی

Abbey College

عالی
4.6
محدوده سنی: 14 تا 18 سال
محدوده سنی: 14 تا 18 سال
نوع مدرسه: مدرسه خصوصی
تعداد دانش‌آموزان: 1,011

اطلاعات کلی

اگر به دنبال یک موسسه تحصیلات تکمیلی برای دریافت گواهی معتبر هستید، بهترین گزینه ممکن برای شما کالج ابی است. این کالج در سال 1979 در شهر ووسترشر انگلیس، توسط معلمی به نام ماکاوه تاسیس شد، و تاکنون توانسته دانش آموزان زیادی را با مدارک عالی راهی دانشگاه‌های برتر جهان کند. کالج ابی به دلیل اینکه هزینه‌های کمی دارد، و امکان ارائه خوابگاه به دانش آموزان خارجی را دارد، به عنوان یکی از مناسب‌ترین کالج‌های انگلیس محسوب می‌شود، و همچنین متقاضیان زیادی برای آن وجود دارد. در حال حاضر بیش از 100 دانش آموز در حال تحصیل در کلیه دوره‌های این کالج هستند.
امکانات

از مزایای کالج ابی تنها به هزینه پایین آن نمی‌توان اشاره کرد،  این موسسه امکانات و تجهیزات بسیار خوبی برای دانش آموزان به ارمغان خواهد آورد. این کالج با داشتن چندین دپارتمان تخصصی، خوابگاه داخلی، و امکانات رفاهی و تفریحی بسیار، توانسته رضایت اکثر دانش آموزان را جلب کند. از امکانات این موسسه می‌توان به کتابخانه مجهز، کلاس‌های هوشمند، کارگاه فنی، کارگاه صنعتی، آزمایشگاه برای دروس علمی، آزمایشگاه شیمی، اتاق فناوری و علوم رایانه‌ای، سالن غذاخوری حرفه‌ای، و چند سالن استراحت اشاره کرد.  این کالج دارای چند اتاق موسیقی مجهز، سالن سینما و تئاتر، و یک کلوپ موسیقی نیز هست.  تحصیل در این کالج زندگی خوبی را برای دانش آموز به همراه خواهد داشت، زیرا دانش آموزان معمولا در آخر هفته به تفریح و برگزاری جشن می‌پردازند. به عنوان مثال در این کالج محل‌های برای باربیکیو و کمپ تعیین شده است، و دانش آموزان به همراه معلمان معمولا در آخر هفته‌ها برای از بین بردن خستگی آموزش در آن مستقر می‌شوند.
خوابگاه

در بحث خوابگاه نیز، این کالج دارای یکی از مجهزترین اقامتگاه‌های منطقه است. نظارت به صورت 24 ساعته روی دانش آموزان وجود دارد، و همچنین اتاق‌های آن‌ها بر اساس سن و جنسیت تقسیم شده است. البته تنها راه اقامت برای تحصیل در این مجموعه، استفاده از خوابگاه نیست، و می‌توان از طریق هوم استی و یا رزرو خوابگاه‌های خصوصی نیز اقدام کرد.امکانات ورزشی

کالج ابی در بحث ورزش  توانسته بسیار موفق عمل کند، و امکانات خوبی به دانش آموزان ارائه کرده است. به عنوان مثال می‌توان به سالن‌های مجهز برای ورزش‌های تنیس، بدمینتون، بسکتبال، فوتبال، تیراندازی، شمشیرزنی، ژیمناستیک و باله، بدنسازی، و شنا اشاره کرد.
هزینه‌ها

هزینه‌های تحصیل در کالج ابی

تحصیل در این کالج همانطور که گفته شد، هزینه‌های زیادی ندارد، و کاملا مقرون به صرفه محسوب می‌شود. با این حال، ممکن است هزینه‌های تحصیلی هر فرد با فرد دیگری متفاوت باشد، و معمولا با تماس گرفتن با مسئولین کالج و انجام پیش ثبت نام، تمامی هزینه‌ها به دانش آموز عنوان می‌شود. از هزینه‌های ثابت کالج ابی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. در زمان درخواست برای ثبت نام، هزینه اولیه که شامل انجام مراحل اداری می‌شود، باید پرداخت شود، و در صورت قبولی، و پس از انجام مصاحبه، تا 30 روز قبل از شروع کلاس‌ها، تمامی هزینه‌ها را باید پرداخت کنید. برای پرداخت می‌توان از کارت اعتباری، چک، و یا حواله بانکی نیز استفاده کرد.

هزینه اولیه ثبت نام 175 پوند استرلینگ
سپرده ضمانت برای ثبت نام 3,000 پوند استرلینگ
هزینه خوابگاه 6,300 پوند استرلینگ
هزینه تغذیه 4,500 پوند استرلینگ
کلاس‌های خصوصی هنری و موسیقی از 200 تا 350 پوند استرلینگ
برآورد مجموع / سال از 14,175 تا 14,325 پوند استرلینگ

بورسیه

این مرکز در حال حاضر بورسیه و کمک هزینه تحصیلی ارائه نمی‌کند، اما با این وجود، هزینه‌های آن را در صورت نیاز می‌توان به صورت اقساط پرداخت کرد. البته برخی از دانش آموزان از طریق موسسات خصوصی و کلیسای مدارس انگلیس، نسبت به دریافت وام تحصیلی، و کمک هزینه‌های مختلف اقدام می‌کنند. یکی از دلایل این امر، بالا بودن سن دانش آموزان است، و معمولا دانش آموزانی که در دوره‌های تکمیلی شرکت می‌کنند، می‌توانند از طریق این کالج به شرکت‌های کاریابی معرفی شوند، و به صورت کارآموزی در یک کسب و کار مشغول شوند و بخشی از هزینه‌های تحصیل خود را به دست آورند.

نظرات

حسن کیلیچr)
حسن کیلیچr)

من حدودا 38 سال پیش در این کالج، در رشته اقتصاد تحصیل کردم، و به راحتی می‌توانم بگویم که موفقیت امروز خود را مدیون کالج ابی هستم. در آن سال‌ها با وجود اینکه امکانات کم بود، و تحصیل مانند امروز راحت نبود، اما زندگی خوبی را در این کالج تجربه کردم.

مشاوره و پذیرش

موقعیت مکانی

253 Wells Road, Malvern Wells Worcestershire, WR14 4JF