مدرسه باکسمور

مدرسه باکسمور

Bucksmore Education

0
موقعیت مکانی: انگلستان - لندن
محدوده سنی: 10 تا 18 سال
نوع مدرسه: مدرسه بین المللی
تعداد دانش‌آموزان: 1500

اطلاعات کلی

درباره مدرسه باکسمور
مدرسه باکسمور (Bucksmore Education) در سال 1979 تاسیس شد و بیش از 40 سال تجربه در ارائه دوره‌های کوتاه مدت آکادمیک برای دانشجویان بین‌المللی دارد. باکسمور از یک کمپ تابستانی کوچک مخصوص دوره‌های زبان انگلیسی رشده کرده و در حال حاضر به بیش از 40 دوره در 13 مکان مختلف در انگلستان و ایالات متحد رسیده است.
 
دوره‌های مدرسه هم اکنون شامل دوره‌هایی از جمله اصول زبان انگلیسی (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و درک مطلب) و دوره‌های پیشرفته‌ای مانند FinTech و Space Exploration می‌باشد. در این مدرسه انواع پشتیبانی‌های علمی و شغلی که مد نظر دانش آموزان است ارائه می‌گردد تا آنها در این برهه از زمان که بسیار متزلزل هم هستند هیچگونه مشکلی نداشته باشند.
مدرسه باکسمور با 40 سال تجربه به داشتن کادر مجرب آموزشی و برنامه‌های تابستانی که ارائه می‌دهد افتخار می‌کند، هدف این مجموعه آن است که دوره‌های مدرسه به بهترین دوره‌ای تبدیل شود که دانشجویان و دانش آموزان در آن شرکت کرده باشند.
امکانات مدرسه باکسمور
مدرسه باکسمور دارای شعبات مختلفی در انگلستان و آمریکا است و هر یک از آنها مجموعه کاملی از امکانات را در اختیار دارند. کالج برازنوز (Brasenose College)، اوربروک (d’Overbroeck’s)، پلامپتون کالج (Plumton College) از شعبات این مدرسه در انگلستان هستند:
کالج برازنوز
بنای این کالج در سال 1509 میلادی در شهر آکسفورد پایه ریزی شده است. محوطه اصلی کالج درست در کنار رادکلیف کمرا (Radcliffe Camera) در مرکز شهر آکسفورد قرار دارد. کلاس‌ها و اتاق خواب‌های مدرسه باکسمور در فریوین کورت – در نزدیکی شلوغ‌ترین مرکز خرید آکسفورد – قرار گرفته است که غذاهای با کیفیتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در دسترس دانش آموزان قرار خواهد گرفت.
محل اقامت دانش آموزان در این کالج از مدرسه باکسمور حول یک حیاط بسیار بزرگ در فروین کورت قرار گرفته است که دارای اتاق‌های بسیار مطمئن (از هر لحاظ)، اتاق موسیقی و اتاق‌های مخصوص کارِ دانش آموزان است. همه اتاق‌ خواب‌ها و کلاس‌های درسی در همین محوطه فروین کورت (Frewin Court) واقع شده‌اند و سرو غذا در سالن مجلل غذا خوری کالج برازنوز برگزار می‌شود.
 
اوربروک (d’Overbroeck’s)
ساختمان اصلی این کالج در سال 2017 بنا شد و در حال حاضر بهترین امکانات تحصیلی و رفاهی را دارا است. محل اقامت دانش آموزان در سه ساختمان شبانه روزی واقع شده است و تمامیِ اتاق خواب‌ها به صورت تک نفره می‌باشد. در محل اقامت دانش آموزان یک اتاق خشکشویی هم به صورت رایگان قرار دارد.
هزینه‌های تحصیل در مدرسه باکسمور
مدرسه باکسمور گنجایش نزدیک به 1500 دانش آموز به صورت روزانه و 1500 دانش آموز به صورت شبانه روزی را دارا است. برای ثبت نام ودیعه 500 پوندی باید بلافاصله پس از دریافت تاییدیه رزرو پرداخت شود، فقط در صورت پرداخت این ودیعه می‌توانید از رزرو مطمئن شوید. هزینه مدرسه شبانه روزی مدرسه باکسمور به صورت هفتگی بین 1175 الی 1950 پوند در نظر گرفته می‌شود.
پرداخت کامل شهریه حداقل 8 هفته قبل از ورود دانش آموز باید انجام گیرد. دانش آموزانی که هزینه شهریه آنها به صورت کامل پرداخت نشده باشد، مجاز به پیوستن به مدرسه و استفاده از برنامه‌های آموزشی نیستند.  
دریافت بورس در مدرسه باکسمور
متاسفانه مدرسه باکسمور هیچ گونه برنامه‌ای جهت ارائه بورسیه و کمک هزینه برای دانش آموزان خود ندارد.
برنامه‌های تحصیلی
برنامه‌‌های تحصیلی مدرسه باکسمور بسیار وسیع و گسترده است. کلاس‌های تابستانی این مدرسه برای دانش آموزان 10 ساله تا 18 ساله می‌باشد که در سه بازه سنی تقسیم بندی شده‌اند.
بازه 10-13 سال
دانش آموزان این دوره در دو مدرسه پلامپتون و کینگ ادوارد در یک محیط بسیار زیبا و دلنشین مشغول به تحصیل می‌شوند.  محیط این مدارس کاملا ایمن سازی شده و با پایتخت انگلستان تنها یک ساعت فاصله دارد.
•    در هفته 20 ساعت به دانش آموزان آموزش داده می‌شود
•    در هر کلاس حداکثر 11 دانش آموز قرار می‌گیرد
•    تمامیِ امکانات رفاهی و تفریحی در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت
•    برنامه‌های فرادرسی شامل اسب سواری و آموزش زبان انگلیسی به صورت کاملا کاربردی است
•    برای ثبت نام به هیچ گونه آزمون ورودی احتیاج نیست.
بازه 13-16 سال
رهبران آینده جوان که به دنبال کسب تجارب و چالش‌های فراوانی هستند می‌توانند در دوره‌های تابستانی مدرسه باکسمور که در مدرسه اووربروک آکسفور برگزار می‌شود، شرکت کنند.
دانش آموزان با اعتماد به نفس کامل به یادگیری مهارت‌های رهبری دیگران و خود می‌پردازند و با شرکت کردن در سخنرانی‌های متنوع عزت نفس پیدا خواهند کرد.
•    28 ساعت در هفته به دانش آموزان آموزش داده می‌شود
•    حداکثر 11 دانش آموز در هر کلاس وجود دارند
•    پایین ترین سطح زبانی که برای ثبت نام مورد نظر است B1 است
•    سخنرانی، اجرای برنامه‌های متنوع و شرکت در ورک‌شاپ‌ها مختلف جزو برنامه‌های فرادرسی این کلاس‌ها است.
بازه 16-18 سال
در این کلاس‌ها که در کالج برازنوز دانشگاه آکسفورد برگزار می‌شود، برنامه تحصیلی پیشرفته دانش آموزان را قادر می‌سازد تا زندگی را به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آکسفورد تجربه کنند.
دانش آموزان دو رشته را برای تحصیل در سطح دانشگاه دوره کارشناسی سال اول انتخاب می‌کنند، آنها گزینه‌هایی از جمله تجارت، اقتصاد، حقوق بین الملل، پزشکی، سیاست، روانشناسی و غیره دارند.
•    25 ساعت در هفته به دانش آموزان آموزش داده می‌شود
•    حداکثر 8 نفر در هر کلاس حاضر هستند
•    برای ثبت نام داشتن سطح زبان انگلیسی C1 (پیشرفته) الزامی است
•    برنامه‌های فرادرسی مطابق با رشته انتخابی دانش آموزان تعیین می‌گردد.

هزینه‌ها

دوره یک هفته ای A lavel از 899 تا 1,400 پوند استرلینگ
دوره d’Overbroeck’s School از 1,800 تا 1,800 پوند استرلینگ
دوره GCSE برای هر هفته از 1,400 تا 1,400 پوند استرلینگ
دوره آشنایی با مشاغل آینده مهندسی برای هر هفته از 1,800 تا 1,800 پوند استرلینگ
دوره آشنایی با مشاغل آینده پزشکی برای هر هفته از 1,800 تا 1,800 پوند استرلینگ
دوره آشنایی با مشاغل آینده حقوق و دیپلماسی برای هر هفته از 1,800 تا 1,800 پوند استرلینگ
دوره آشنایی با مشاغل آینده تجارت برای هر هفته از 1,800 تا 1,800 پوند استرلینگ
دوره به چالش کشیدن توسعه رهبری به مدت 2 یا 4 هفته از 1,800 تا 1,800 پوند استرلینگ
دوره آشنایی با زندگی مدارس شبانه روزی در انگلستان به مدت 2 تا 4 هفته از 1,450 تا 1,450 پوند استرلینگ
اردوی تابستانی انگلیسی زبان به مدت 2 تا 6 هفته از 1,650 تا 1,650 پوند استرلینگ
اردوی تابستانی انگلیسی زبان با کارگاه های هنری اضافی از 1,450 تا 1,450 پوند استرلینگ
اردوی تابستانی سنتی انگلیسی زبان به مدت2 تا 4 هفته از 1,225 تا 1,225 پوند استرلینگ
برآورد مجموع / سال از 18,874 تا 19,375 پوند استرلینگ

موقعیت مکانی

Brighton-london-UK
group cityage-groupuniversity