Notice: WC_Cart::get_cart_url is از رده خارج شده است از نگارش2.5! به‌جای آن از wc_get_cart_url استفاده کنید. in /home/studyun/public_html/wp-includes/functions.php on line 3893

اخذ پذیرش

یکی از دغدغه های دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج ، مشاوره صحیح و اخذ پذیرش آسان با بهترین شرایط میباشد. از آنجایی که دانشجویان عزیز در این راه و در جهت اخذ مشاوره های حرفه ای و صحیح دچار مشکلات مختلفی میشوند و بسیاری از دانشجویان بعد از مشاوره و جستجو در اینترنتت به جای اینکه پاسخ سوالات خود را بیابند دچار سردرگمی و سوالات بیشتری میشوند. از این رو Studyuniversal با همکاری منتخبی از بهترین و با تجربه ترین موسسات اعزام دانشجو و با اخد شرایط ویژه ای از آنان، سیستم آنلاین بسیار حرفه ای را برای دانشجویان عزیز فراهم نموده است تا در فضایی امن به صورت حرفه ای از مشاوره کارشناسانی که مورد تایید وزارت علوم میباشند بهره برده و نیز از مزایای استثنایی این طرح استفاده نمایند.

مزایای مشاوره و اخذ پذیرش از طریق Studyuniveral
۱- مشاوره حرفه ای با گلچینی از بهترین و باسابقه ترین موسسات اعزام دانشجو مورد تایید وزارت علوم به صورت آنلاین و رایگان
۲- بررسی پرونده های دانشجویان جهت اخذ بورس های متنوع تحصیلی توسط موسسات مورد تایید وزارت علوم با همکاری Studyuniversal  (گاهی هر موسسه از تعدادی بورس خبر دارد اما Studyuniveral با بررسی شرایط تمام موسسات، فرد را جهت اخذ بورس تحصیلی یاری مینماید).
۳- اخذ پذیرش از بهترین کالج ها و دانشگاههای دنیا در سریع ترین زمان و با شرایط بسیار مناسب برای دانشجویان عزیز
۴- راهنمای و خدمات ویزا توسط تیم حرفه ای ویزای موسسات مورد تایید وزارت علوم
۵- اخذ خدمات بعد از ویزا ( اعم از ترنسفر فرودگاهی، بازکردن حساب بانکی، هماهنگی جهت اسکان و .. ) توسط موسسات مورد تایید وزارت علوم با شرایط استثنایی
۶- اهداء هدایای ویژه توسط موسسات مورد تایید وزارت علوم با همکاری Studyuniveral
۷- اهدا کوپن های تخفیفی مراکز علمی آموزشی مانند موسسات زبان ، کامپیوتر و مراکز تفریحی جهت اعضا سایت

قبل از هرچیز توجه شما را به موارد زیر جلب مینماییم:
۱- قبل از استفاده از امکانات ویژه و رایگان سایت و استفاده از کلیه خدمات مختلف مشاوره و پذیرش و … باید در در وب سایت عضو شوید.
۲- بعد از عضویت وارد بخش مشاوره شده و درخواست خود را مطرح نمایید. (اگر قبلا بدون عضویت مشاوره شده اید میتوانید در بخش مشاوره و هنگام ارسال درخواست بنویسید که مشاوره شده اید و دقیقا درخواست پذیرش خود را مطرح نمایید و صبر نمایید تا کارشناسان تحصیلی شما را برای مراحل اخذ پذیرش و مدارک مورد نیاز برای پذیرش راهنمایی نمایند)
۳- کلیه مشاوره ها و پذیرش ها توسط گلچینی از موسسات اعزام دانشجو که مورد تایید وزارت علوم میباشند و این زمینه دارای سابقه خوبی بوده اند انجام می پذیرد.
۴- افرادی که در این سیستم ثبت نام مینمایند علاوه بر اینکه میتوانند به صورت آنلاین با مشاوران این موسسات ارتباط داشته باشند، میتوانند به صورت تلفنی و یا حضوری نیز مراحل خود را دنبال نمایند اما باید توجه داشته باشید برای بهره گیری از سرویس ها و تخفیف های ویژه ای که در این سایت قرارداده شده است حتما میبایست قبل از تماس مستقیم با موسسه مورد نظر در سیستم وب سایت عضو شده و مراحل خود را از طریق سایت پیگیری نمایید.

[contact-form-7 id=”4″]

ارتباط با ما

جهت ارتباط آسان با ما، می توانید از طریق این فرم پیام ارسال نمائید.

در حال ارسال

با حساب کاربریتان وارد شوید

یا    

کلمه عبورتان را فراموش کرده اید؟

ایجاد حساب کاربری