درباره استادی یونیورسال

درباره استادی یونیورسال

درباره استادی یونیورسال

مدت‌ها بود که جای خالی یک سامانه آنلاین و خودکار پذیرش تحصیلی احساس می شد.  یک سامانه و بانک اطلاعاتی که بتواند نیاز داوطلبان و متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را به صورت جامع و یکپارچه برطرف کند و به آنان کمک کند هر آنچه که برای پذیرش تحصیلی در مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های خارج از کشور نیاز دارند در یک جا در اختیار داشته باشند. همچنین می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، به صورت کاملا آنلاین و خودکار فرایند پذیرش تحصیلی خود در مراکز آموزشی خارج از کشور را برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

 وب سایت و سامانه استادی یونیورسال در پاسخ به این نیاز و دغدغه علاقه‌مندان به مهاجرت تحصیلی و خانواده‌هایشان راه اندازی شده است.  ما در استادی یونیورسال تلاش می کنیم جامع ترین بانک اطلاعاتی درباره بهترین مدارس خارج از کشور، کالج‌های تحصیلی و دانشگاه‌های برتر جهان را گردآوری کنیم. اما مهمترین خدمت و ویژگی استادی یونیورسال این است که به متقاضیان تحصیل در خارج از کشور کمک می کند با داشتن اطلاعاتی جامع و یکپارچه، به صورت گام به گام و هدفمند و بدون نیاز به حضور فیزیکی در شهر یا مرکز خاصی، نسبت به پذیرش تحصیلی در بهترین مراکز آموزشی جهان اقدام کنند.

سامانه استادی یونیورسال با اتکا به ده‌ها سال تجربه و سابقه درخشان کاری مجموعه بلو اسکای راه اندازی شده است. مجموعه «بلو اسکای» Blue Sky که طراح، مجری و عرضه‌کننده سامانه استادی یونیورسال است، نماینده رسمی شرکت بین‌المللی Blue Sky International Group کانادا است که به شماره ۰۰۲۷۱۸۱۸۹ در تورنتو ثبت شده است. به همین واسطه، بلواسکای نمایندگی صدها مرکز آموزشی در سرتاسر جهان را در اختیار دارد و این اعتبار و امتیاز کاری را در سامانه استادی یونیورسال نیز در اختیار علاقه‌مندان به تحصیل در خارج گذاشته است.

استادی یونیورسال یک سامانه نوین و نوآورانه در زمینه پذیرش تحصیلی به شمار می‌رود و در تلاش هستیم با پشتیبانی پیوسته و به روز رسانی مداوم اطلاعات، خدمات پذیرش تحصیلی در خارج از کشور را در بستر اینترنت، در اختیار و در دسترس همگان قرار دهیم.


نظرات دانش آموزان